Of je vandaag op ski's wilt staan? Na het zien van de webcambeelden in dit blog zeker. De rust is weer helemaal teruggekeerd in de skigebieden en we kunnen vandaag op veel plaatsen spreken van Kaiserwetter. Een strakblauwe hemel, een stralende zon en heerlijke pistes... Bestaat er iets beters dan dat? Enkeltje naar de sneeuw graag!
Er is in twee weken tijd ontzettend veel sneeuw gevallen. Zelfs afgelopen maandag was het nog raak. Toen viel er lokaal weer een halve meter. En dat bovenop de +/- 1,5 meter van vorige week... Met name in Oostenrijk heeft Koning Winter een dikke deken achtergelaten. Na al die sneeuw kunnen de skigebieden nu weer even op adem komen. Een hogedrukgebied zorgt de komende dagen voor rustig wintersportweer en wie nu in de Alpen is kan daar optimaal van genieten. Echt van lange duur is de rust niet. Op vrijdag en zaterdag kan er opnieuw sneeuw vallen en na het weekend misschien nog wel een kleine dump. Daarover later meer. Nu eerst genieten van prachtige plaatjes uit de skigebieden!
Het is echt prachtig in de skigebieden op dit moment. Kijk mee en geniet!
;
Florien ging op haar 12e voor het eerst op wintersport en was meteen verkocht. Sindsdien gaat ze ieder jaar en geniet ze van de magie van de witte bergtoppen, lekker skiën, veel lol en een feestje in de après-ski.
2 jul | Tol in Frankrijk: tips voor je wintersport |
1 jul | Oostenrijkse taal: deze woorden moet je kennen |
29 jun | Nieuwe gondels voor de Matterhorn-Express in Zermatt |