Skip to navigation Skip to main content
Afbeelding - madseit_1
© Tourismusverband Tux-Finkenberg

Hoe is het weer in Madseit in Oostenrijk en wat zijn de vooruitzichten voor de komende dagen? Bekijk het weer van vandaag in Madseit en de voorspellingen voor de komende dagen. Hier vind je zowel het weerbericht voor de komende 48 uur als voor de komende 14 dagen. Zo weet jij precies wat je kunt verwachten van het weer op de piste en in het centrum van Madseit tijdens je wintersport.

Weerbericht Madseit

Op deze pagina vind je het actuele weerbericht in Madseit in het skigebied Ski-& Gletscherwelt Zillertal 3000 in Oostenrijk. Deze weersvoorspellingen zijn essentieel voor elke wintersporter die de beste omstandigheden zoekt in de bergen van Oostenrijk en die graag goed voorbereid de piste op gaat. Bekijk de temperatuur van zowel het dal als de bergen. Zo kun je goed inschatten wat voor weer het wordt op de piste en of je een extra laagje aan moet trekken tijdens je skidag.

Gaat het sneeuwen in Madseit of gaat de zon schijnen? Wat is de windkracht in Madseit en hoe hoog ligt de vorstgrens (0-gradengrens)? En niet geheel onbelangrijk: hoeveel sneeuw ligt er nu in Madseit? Allerlei cruciale vragen voor je wintersport! Lees snel verder voor al deze informatie.

Ga direct naar:

48-uurs weersverwachting voor Madseit

04 november 2026

Nacht

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2075 meter

Volop bewolking

-1°C

Ozo 1
Ochtend

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2190 meter

Geregeld zon, maar ook enkele wolken

3°C

Zzo 1
Middag

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2325 meter

Stralend zonnig weer

7°C

Z 2
Avond

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2297 meter

Vrijwel onbewolkt

2°C

Zzw 2

05 november 2026

Nacht

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2575 meter

Vrijwel onbewolkt

1°C

Zzw 2
Ochtend

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2785 meter

Stralend zonnig weer

6°C

Z 2
Middag

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2875 meter

Stralend zonnig weer

10°C

Z 2
Avond

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2915 meter

Vrijwel onbewolkt

3°C

Zzw 2

04 november 2026

Nacht

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2044 meter

Volop bewolking

-10°C

Zzo 4
Ochtend

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2124 meter

Geregeld zon, maar ook enkele wolken

-8°C

Zzo 5
Middag

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2222 meter

Stralend zonnig weer

-7°C

Zzo 5
Avond

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2278 meter

Vrijwel onbewolkt

-9°C

Z 4

05 november 2026

Nacht

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2306 meter

Vrijwel onbewolkt

-9°C

Z 5
Ochtend

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2778 meter

Stralend zonnig weer

-6°C

Z 4
Middag

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2850 meter

Stralend zonnig weer

-4°C

Z 3
Avond

Verwachting 0 mm

0-graden grens 2908 meter

Vrijwel onbewolkt

-7°C

Zzo 3

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!

Telefoon Gebruiken In De Skilift

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws op het gebied van wintersport, insider tips, de leukste bestemmingen, aanbiedingen en nog veel meer? Schrijf je nu in voor de Snowplaza nieuwsbrief!

Schrijf je in voor de Snowplaza nieuwsbrief

Skiweer in Madseit de komende week

Ga jij binnenkort op wintersport of ben je op dit moment al in Oostenrijk? Het is altijd handig om het weerbericht voor komende week van Madseit te bekijken. Zo heb je een duidelijk beeld van wat je kunt verwachten op de pistes en in het dorp. Handig voor het plannen van skitochten, maar ook in de ochtend tijdens het aankleden. Onderstaande tabel laat het weer voor de komende 14 dagen in Madseit zien. Hier kun je onder andere zien of het gaat sneeuwen of dat de zon schijnt, hoe hoog de vorstgrens ligt en wat de windsnelheid en -richting zijn.

Belangrijk: hoe verder je vooruit kijkt, hoe groter de kans is dat het weer verandert. De 14-daagse weerverwachting is vooral een indicatie en kan makkelijk wijzigen.

14 daagse weersverwachting voor Madseit

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

04 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
-1°C / 7°C
0 mm
Zzw 2

2010 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

05 november 2026
Stralend zonnig weer
1°C / 10°C
0 mm
Z 2

2323 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

06 november 2026
Stralend zonnig weer
2°C / 10°C
0 mm
Zzw 2

2356 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

07 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
1°C / 6°C
1 mm
Z 2

2141 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

08 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
0°C / 7°C
1 mm
Z 3

1902 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

09 november 2026
Uitgestrekte wolkenvelden, amper zon
1°C / 7°C
1 mm
Z 3

1910 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

10 november 2026
Bewolkt, grijs en druilerig
4°C / 9°C
1 mm
Z 3

2549 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

11 november 2026
Bewolkt en enige tijd regen
5°C / 9°C
5 mm
Z 3

2598 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

12 november 2026
Bewolkt en enige tijd regen
3°C / 8°C
7 mm
Z 3

2268 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

13 november 2026
Buien met regen, maar soms ook zon
1°C / 7°C
7 mm
Nno 2

1843 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

14 november 2026
Gladheid door ijzel of bevriezende regen
-1°C / 6°C
3 mm
N 2

1635 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

15 november 2026
Natte sneeuw, maar af en toe ook zon
-2°C / 6°C
3 mm
No 2

1448 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

16 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-2°C / 6°C
1 cm
No 2

1493 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

17 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-2°C / 6°C
1 cm
Ono 2

1404 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

04 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
-10°C /-7°C
0 mm
Zzo 5

2017 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

05 november 2026
Stralend zonnig weer
-9°C /-4°C
0 mm
Z 4

2306 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

06 november 2026
Stralend zonnig weer
-7°C /-3°C
0 mm
Zzo 4

2318 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

07 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
-8°C /-7°C
1 mm
Z 4

2115 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

08 november 2026
Geregeld zon, maar ook enkele wolken
-9°C /-6°C
1 mm
Z 4

1902 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

09 november 2026
Uitgestrekte wolkenvelden, amper zon
-7°C /-3°C
1 mm
Z 4

1910 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

10 november 2026
Bewolkt en enige tijd sneeuwval
-5°C /-2°C
1 cm
Z 4

2549 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

11 november 2026
Bewolkt en enige tijd sneeuwval
-5°C /-2°C
5 cm
Z 4

2598 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

12 november 2026
Bewolkt en enige tijd sneeuwval
-6°C /-4°C
7 cm
Z 4

2268 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

13 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-7°C /-5°C
7 cm
Nno 3

1843 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

14 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-9°C /-6°C
3 cm
N 3

1635 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

15 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-9°C /-6°C
3 cm
Nw 3

1448 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

16 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-9°C /-6°C
1 cm
Nnw 3

1493 meter

Datum

Weer en sneeuw

Verwachting

Wind

Vorstgrens

17 november 2026
Buien met sneeuw, maar soms ook zon
-9°C /-5°C
1 cm
Nnw 3

1404 meter

Bekijk de webcams van Madseit

Ben je benieuwd naar de actuele omstandigheden in Madseit? Op de live webcams kun je direct de situatie in het skigebied en het centrum van Madseit volgen. Even meekijken of de zon schijnt of dat het op dit moment sneeuwt. Of je nu thuis zit of al in de bergen bent, het is altijd leuk om een blik op de webcams van Madseit en van het skigebied Ski-& Gletscherwelt Zillertal 3000 te bekijken.

Elke dag ander weer in Madseit

Elke dag in Madseit kan verrassend zijn wat betreft het weer. Het weerbericht wisselt dan ook dagelijks. Het liefst worden we wakker met Kaiserwetter. ’s Nachts een laagje verse sneeuw op de pistes en overdag een stralende zon en strakblauwe hemel. Maar ook temperaturen ver onder het vriespunt, grijze dagen en een sneeuwdump horen bij de skivakantie. Van die dagen waarbij je van hut naar hut skiet om op te warmen met een kop koffie, thee of warme choco. Het weerbericht in Madseit kan alle kanten op en niets is zo veranderlijk als het weer in de bergen.

Actuele sneeuwhoogte in Madseit: zoveel sneeuw ligt er nu

Niets is zo belangrijk voor een wintersport als sneeuw. Het skigebied van Madseit heeft verse sneeuw nodig voor perfecte pistes en skicondities. Naast de actuele weersvoorspelling is het ook belangrijk om te weten hoeveel sneeuw er nu ligt in Madseit en hoeveel sneeuw er is voorspeld. Wat is de actuele sneeuwhoogte in het dorp en op de berg? Bekijk de sneeuwhoogte en check of er een verse sneeuwdump op komst is!

Sneeuwhoogte op de berg en in het dal

Berg: 45 cm

Dal: 0 cm

  • Sneeuwhoogte dal 0
  • Loipes open (km) 0
  • Dalafdaling open Gesloten
  • Wandelroutes open (km) 0

Pistes Hintertuxer Gletscher

Sneeuwhoogte dal 0
Aantal km 31
Sneeuwhoogte berg 45
Aantal liften open 12
Soort sneeuw Pulverschnee
Funpark Open
Laatste sneeuwval 01 november 2026
Rodelbaan Gesloten

Tips voor het plannen van je wintersport in Madseit

Bij het plannen van je wintersport in Madseit is het essentieel om het weer goed in de gaten te houden. Zeker als de dag van vertrek dichterbij komt. Hier vind je handige tips voor het inpakken, het kiezen van de beste reistijd, en hoe je het meeste uit je vakantie kunt halen, ongeacht de weersomstandigheden. Of je nu van plan bent om te skiën, snowboarden of gewoon te genieten van de bergen, het juiste weer maakt je vakantie compleet.

Weertips voor je wintersport in Madseit:

  • Kledingadvies: het is altijd verstandig om verschillende laagjes mee te nemen, zodat je gemakkelijk iets kunt aanpassen als de temperatuur op de pistes van het skigebied Ski-& Gletscherwelt Zillertal 3000 verandert. Kleed je volgens het 3-lagen-systeem (thermo-ondergoed, een warme tussenlaag zoals een fleece of skipully en een beschermende buitenlaag).
  • Slecht weer bestaat niet: sneeuw, maar ook regen, mist en harde wind horen bij de wintersport. Laat het je dag niet verpesten en kies eventueel voor een andere activiteit zoals wandelen, rodelen of zwemmen. Er is genoeg te doen in en in de buurt van Madseit.
  • Elke week is anders: doorgaans is het weer in december, januari, februari en maart elke week anders. De late herfst, winter en het begin van het voorjaar bieden wisselende weersomstandigheden.
  • Plan flexibel: staat er slecht weer op de planning voor jouw geplande reisdag? Plan flexibel en kijk of het mogelijk is om iets eerder of iets later te vertrekken.

Uitleg weerbericht in Madseit

Het weerbericht van Madseit wordt dagelijks geüpdatet en is met zorg samengesteld door meteorologen waar Snowplaza mee samenwerkt. De weersvoorspellingen voor Madseit helpen je bij het plannen van je wintersport in Oostenrijk, of je nu van plan bent om te skiën, snowboarden of gewoon van de bergen te genieten. Benieuwd naar de voorspellingen voor de komende twee dagen? Bekijk de 48-uurs weersverwachting met gedetailleerde informatie over het weer ’s ochtends, ’s middags, ’s avonds en ’s nachts. De symbolen geven aan of er sneeuw of zelfs regen valt, of het bewolkt is of dat de zon schijnt. Klik op Madseit voor de specifieke situatie in het dal en op de berg voor de voorspellingen op hoogte. De 0-gradengrens, ook wel de vorstgrens genoemd, geeft aan hoe hoog de temperatuur ligt. Verwar deze niet met de sneeuwgrens, want sneeuw kan ook een paar honderd meter onder de nulgradengrens vallen en daar zelfs blijven liggen. Het weer op de lange termijn in Madseit is te vinden in de 14-daagse weersvoorspelling. Houd er rekening mee dat het weer altijd kan veranderen in de bergen. Kom dus dagelijks terug voor de laatste updates en wees goed voorbereid op je wintersportvakantie in Madseit.

Snowalert voor Madseit aanvragen

Snowalert voor Madseit aanvragen

Ontvang bij verse sneeuw maximaal 3 keer per week een update van de sneeuwhoogte.

FAQ: veelgestelde vragen over het weer in Madseit

Hoeveel sneeuw ligt er in Madseit?

Benieuwd of er nu sneeuw ligt in Madseit? Bekijk op deze pagina de tabel met de actuele sneeuwhoogte. Deze laat zowel het aantal centimeters sneeuw zien op de pistes in het dal als op de berg.

Wat is de vorstgrens in Madseit?

De vorstgrens, oftewel de nulgradengrens en dus het punt waarop de temperatuur onder nul graden duikt, wisselt met de dag. In de tabel met de voorspelling voor de komende 48 uur wordt deze aangeduid als 0-gradengrens, in de tabel met de voorspellingen voor de komende 14 dagen als vorstgrens.

Wat is de temperatuur vandaag in Madseit?

De huidige temperatuur kun je bekijken in de voorspelling voor de komende 48 uur in Madseit bovenaan deze pagina.