St. Anton am Arlberg behoort tot de beste skigebieden van de wereld. St. Anton am Arlberg biedt sneeuwzekere pistes die geschikt zijn voor ieder niveau. Toch vallen de afdalingen het meest in de smaak bij de gevorderde skiër. Een hoog aantal rode pistes en goede off-piste mogelijkheden zijn hiervoor verantwoordelijk. Vanaf Kapall en Valluga zijn schitterende off-piste afdalingen te maken. En alsof dat nog niet genoeg is liggen er boven het nabijgelegen Stuben, op de Albonagrat, nog meer poedersneeuw gebieden klaar.
De pistes van St. Anton am Arlberg reiken tot een maximale hoogte van maar liefst 2811 meter. Hierdoor ben je van december tot ver in het voorjaar verzekerd van sneeuwzekere pistes. Voor de minder ervaren skiër valt er op de pistes van deze beroemde wintersportplaats ook meer dan genoeg te beleven. De pistes rond Gampen spreken beginners en families vast en zeker aan. St. Anton am Arlberg heeft de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in het liftsysteem wat heeft geresulteerd in snelle, moderne liften. Na een dag skiën op de Arlberg is het natuurlijk tijd voor de befaamde après-ski in bars als de Mooserwirt en de Krazy Kanguruh.
Overzicht pistes & liften in St. Anton - St. Christoph - Stuben
Pistes | Liften | Extra informatie |
Blauwe pistes58,0 km | Sleepliften15 | Seizoenstart3 december |
Rode pistes44,0 km | Stoeltjeslift(en)16 | Seizoenseinde24 april |
Zwarte pistes22,0 km | Gondels7 | Gletsjer |
Skiroutes0,0 km | Treinen0 | Minimale hoogte1304 m |
Totaal124,0 km | Capaciteit59099 pers/uur | Maximale hoogte2811 m |
Dorpen bij St. Anton - St. Christoph - Stuben
Andere deelskigebieden in Ski Arlberg
Faciliteiten |
Aantal pisterestaurants15 | Skidepot bij het dalstation |
Wat is gemiddelde prijs van 0,5 ltr bier?EUR 4.90 | Prijs skidepot per dag |
Wat is gemiddelde prijs brood met worst? | Gratis parkeren bij het dalstation |
Mooiste uitzicht op de bergen?  | Prijs parkeren per dagEUR 7.00 |
Tips voor beginners, experts en freeriders |
Beginners | de afdaling bij de Nassereinlift, 0.3 km |
Experts | de afdaling Schindlerkar, 3.5 km 960 hoogtemeters |
Langste piste | de afdaling van Valluga via Ulmer Hütte naar St. Anton, 9 km rood |
Off-piste | Albona, afdalingen met hoogteverschil van 1000 meter |
Freestyle & Freeride in St. Anton - St. Christoph - Stuben |
Funparks 1 | Tables |
Halfpipe | Boxes |
Quaterpipe | Rails |
Boardercross | Freeride toegestaan |
Kickers | Freeridezone |
Skipasprijzen 6-dagen laagseizoen |
Laagseizoen | Kinderen | Volwassenen | Gratis tot |
Ski Arlberg | EUR 163.00 | EUR 279.00 | 0 jaar |
Sonnenkopf | EUR 104.00 | EUR 176.00 | 7 jaar |
Skipasprijzen 6-dagen hoogseizoen |
Hoogseizoen | Kinderen | Volwassenen | Gratis tot | Ski Arlberg | EUR 196.00 | EUR 326.00 | 0 jaar |
Sonnenkopf | EUR 115.00 | EUR 196.00 | 7 jaar |
Weblogs over St. Anton - St. Christoph - Stuben
23 december 2020 door Thijs in 'Nieuws''
LET OP: dit weblog is niet meer up to date. Ga voor meer informatie naar het artikel over coronamaatregelen in Oostenrijk of bekijk het laatste nieuws omtrent corona en wintersport hier >... Meer ›
31 december 2019 door Wendy in 'Skitochten''
De ‘Run of Fame’ op de Arlberg is met 85 kilometer piste en 18.000 hoogtemeters de uitdagendste skitocht van Oostenrijk. Deze skisafari staat garant voor een onvergetelijke skidag op de pistes van Warth-Schröcken, Lech Zürs en St. Anton am Arlberg. Dankzij de komst van de Flexenbahn heb je geen skibus meer nodig voor deze geweldige tocht. In dit weblog alles over de ‘Run of Fame’, dé skitocht op de flanken van de Arlberg.... Meer ›