home > weblog > Wintersporten met de kids in Italië
TIP SKIBESTEMMINGEN
TIP SKIHOTELS

Wintersporten met de kids in Italië

door Inge Witteman op 25/09/2009
Skigebieden onder de loep | 1 reactie
Wintersport in Italië betekent ontspanning voor de hele familie. Wat dat betreft geven de Italianen graag het goede voorbeeld; ruim ontbijten, koffie drinken, uitgebreide lunch en tussendoor wordt er een afdaling gemaakt.

3 wensen in vervulling

Op zoek naar een vakantie die drie wensen tegelijk vervult? Plezier voor kinderen, ontspanning voor mama en actie voor papa? Dan is Val Gardena de bestemming, één grote speeltuin voor de kinderen. Skiën, sleeën, wandelen en spelen in de sneeuw; verveling komt hier niet voor. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang. Ook in Trafoi kunnen ouders ontspannen terwijl de kinderen worden vermaakt met sneeuwpoppen en iglo’s bouwen. Of spelenderwijs leren skiën door de skileraren van de kinderskischool.

De ideale skiberg

Met brede en gemakkelijke pistes is Alta Badia de ideale skiberg voor families. In de skischolen maken de kinderen nieuwe vriendjes en vriendinnetjes en leren zij skiën. Breng je je kinderen naar de skischolen Corvara, La Villa of Badia? Dan wordt er de hele dag voor ze gezorgd. Hebben de kleintjes genoeg van het skiën? Dan zijn er nog genoeg winterse avonturen te beleven; sneeuwbalgevechten, sneeuwpoppen bouwen of sleetje rijden. Er gelden ook regelmatig familiekortingen in dit gebied. In het Val di Sole hoeven kinderen tot 8 jaar niet te betalen voor hun skipas en in bepaalde actieweken zijn kinderen tot 8 jaar helemaal gratis. Er is babysitting aanwezig, snowparks voor de kleintjes en een kinderskischool.
Schrijf je in voor de RSS feed:

Gerelateerde artikelen

30/03/2010: De winter is nog lang niet voorbij: gletsjers...
06/03/2010: Het Arber Land, een winterse “witte” vlek op ...
21/02/2010: Top-familiebestemming uitgelicht: Les Menuires
Reacties op dit artikel (1)
Carl op 29/09/2009 om 10:19
Hotel Alaska in Selva Wolkenstein is super voor kleine kinderen! De eigen oefenpiste is ideaal en wij kunnen makkelijk uitwijken naar de Dantercepies aan de overkant!!
Reageren
WINTER AANBIEDINGEN
4* hotel, 7 dagen incl. HP en 6-daagse skipas € 667,- p.p.
Hotel Fürstenhof
Kindvriendelijk op wintersport in Fiss! Bekijk de aanbiedingen >>
Hotel St. Laurentius****
7 dagen incl HP, skipas, shuttle-service en well-ness € 695,- p.p.
Hotel Kirchdach
ZOMER AANBIEDINGEN
De ideale zomerbestemming voor de hele familie. € 209,- voor 7 dagen LO
Montafon
Heerlijk wandelen en fietsen in het Salzburgerland. 415 euro voor 7 nachten HP
Hotel Alpendorf
Mediterraan klimaat en heerlijke bergmeren. Lees meer >>
Karinthië
ZOEK OP THEMA
Beginners bestemmingen
Bestemmingen voor gevorderden
Bestemmingen voor experts
Langlauf bestemmingen
Snowboard bestemmingen
Meer thema's >>
ZOEK SKIBESTEMMINGEN
BOEK NU WINTERSPORT 10/11
1 Summit Travel
2 Bizztravel wintersport
3 De Jong Intra
4 Oad Reizen
5 Hotelplan
6 Chalets en appartementen
7 Arke wintersport
Gratis Skiatlas 2010?
Gratis Skiatlas 2010? Wij verloten maar liefst 100 Skiatlassen! Doe nu vrijblijvende aanvraag voor een vakantie naar Tirol en win een Skiatlas of een reis naar Lermoos!
Direct aan de piste – bij Interhome!
Direct aan de piste – bij Interhome! Authentieke chalets en gezellige wintersport appartementen direct aan de piste in Oostenrijk boek je in vooruit bij Interhome!
Alpengasthof Praxmar
Alpengasthof Praxmar Logeren in een Alpen-gasthof in één van de mooiste dalen van Tirol! Gratis skilift voor hotelgasten direct naast het gasthof. Vanaf € 28,- p.p.p.n. >>
Wintersportparadijs Lechtal
Wintersportparadijs Lechtal Of je nou van skiën, toerskiën, langlaufen of wandelen houdt, in het prachtige Lechtal kan iedere winterliefhebber zijn hart ophalen. Lees meer >>
Winters genieten
Winters genieten Geniet van een heerlijke actieve vakantie in Landhotel Jäger in Tirol. Skiën, langlaufen of wandelen. Verblijf op basis van verwenpension vanaf 43 euro p.p.p.n. >>
TIP: KINDVRIENDELIJKE DORPEN
1 La Norma
2 Serfaus, Fiss & Ladis
3 Filzmoos
4 Grächen
5 Kappl
Quick links
Skidorpen
Skigebieden
Weer/sneeuw
Bizztravel wintersport
TOP 5 bestemmingen
Winterberg
Gerlos
Val Thorens
Ischgl
Kirchberg
Interactief
Snowalert
Nieuwsbrief
Weblog
About us
Adverteren / Werbung
Contact
Partners
LINKS www.berghotels.nl   |   www.hobb.nl   |   www.indebergen.nl
© Uitgeverij Spalder 1999-2010   |   Disclaimer   |   Privacy   |   Terms & Conditions