
Ben je voor je wintersportvakantie op zoek naar een modern chalet of appartement vlak bij wat rustigere, gemoedelijke skigebieden? Dan is DualPark Afritz am See in het zonnige Karinthië in Oostenrijk echt iets voor jou. Dit gloednieuwe vakantiepark met ruime accommodaties ligt op korte afstand van twee rustige skigebieden, die nog niet door de massa zijn ontdekt. Je bent er vlak bij het drielandenpunt waar Slovenië, Italië en Oostenrijk elkaar raken. Deze regio krijgt ’s winters zo’n 40% meer zonuren dan bijvoorbeeld Tirol en Salzburgerland. Wil jij graag een zonnige wintersport, dan zit je hier dus goed!
De sfeervolle chalets en appartementen van DualPark Afritz am See
Op DualPark Afritz am See vind je mooie, sfeervolle chalets en appartementen die volledig ingericht zijn en voorzien van alle gemakken en comfort. Hier is het fijn thuiskomen na een heerlijke dag op de pistes of in de besneeuwde natuur. De chalets hebben, afhankelijk van het formaat, slaap- en badkamers op de eerste verdieping (met balkon). Op de begane grond is naast een keuken en leuke zithoek ook een grote eettafel te vinden. Vanaf het terras of balkon heb je een schitterend uitzicht op de besneeuwde bergwereld. Ook de appartementen zijn ruim en luxe. Met een eigen balkon of terras, volledig ingerichte keuken met onder andere combi-oven, waterkoker en koffiezetapparaat, ruime slaapkamers, een badkamer, zithoek en eigen parkeerplaats bieden ze alles voor een heerlijk verblijf.
Wintersportaccommodatie in DualPark Afritz am See





Gemoedelijke wintersport bij de Afritzer See
DualPark Afritz am See ligt centraal in Karinthië, op een mooie plek in het gelijknamige bergdorp, vlak bij de Afritzer See. Op zo’n 15 minuten rijden ligt het skigebied Gerlitzen Alpe. Dit rustige skigebied telt zo’n 50 km aan fijne skipistes, die nog niet door de massa zijn ontdekt. Zo'n 20 minuten van het park ligt het skigebied van Bad Kleinkirchheim. Hier vind je zo’n 100 km gemoedelijke pistes, zonder wachtrijen bij de liften en restaurants. De restaurants en hutten zijn over het algemeen niet te groot, maar wel gezellig en traditioneel. En je kunt er de lekkerste, verse gerechten eten.

Fijne winteractiviteiten
Naast skiën op de pistes kun je in de omgeving van Afritz am See ook hele mooie winter- en sneeuwschoenwandelingen maken. Bijvoorbeeld in Biosfeerreservaat Nockberge, dat iets ten noorden van het dorp ligt. Lekker relaxen en wellnessen kan ook. De hele regio staat van oudsher bekend om de thermale baden. In onder andere Bad Kleinkichheim, Villach en St. Kathrein zijn prachtige thermen die een bezoek meer dan waard zijn en volop ontspanning bieden.
30 skigebieden in de omgeving
Hou je van afwisseling en lange skitochten, dan kun je in Karinthië ook kiezen voor de Topskipass. Deze is geldig in heel Karinthië en Osttirol en geeft je toegang tot meer dan 30 skigebieden, met een totaal van ruim 800 km aan geprepareerde pistes. Als je op DualPark Afritz am See verblijft, kun je elke dag een ander skigebied met een andere sfeer en gezelligheid ervaren.