In de blote kont!

Door Coen Harleman geplaats op 9 jan 2009 in Algemeen

Skiërs gaan vaak op de meest lachwekkende manieren onderuit. Onhandige miskleunen en halsbrekende capriolen zijn op de piste schering en inslag. Tenenkrommende homevideoprogramma’s danken hun halve repertoire aan stuiterende skiërs en glibberende gladiolen. Leedvermaak is immers ook vermaak en daarom danken wij: de skilift.

Baas-boven-baas

Voor beginnende skiërs is de sleeplift vaak een grotere angstgegner dan de afdaling die er op volgt en bijna iedere frequente wintersporter heeft wel eens iemand aan de stoeltjeslift zien blijven haken. Maar er is altijd een baas-boven-baas en zelden was de strijd om die eervolle titel eenzijdiger.

Vail, Colorado. Deze 48-jarige man haalde zijn skipas langs het oogje, wachtte op het bliepje, passeerde het poortje en hing even later ondersteboven te bungelen in het luchtledige. In zijn blote kont! Zo kan het dus ook. The land of opportunities... Zeg dat wel.

Pech

Er ging natuurlijk een hele reeks ongelukjes aan deze niets verhullende pose vooraf. Het stoeltje was niet uitgeklapt; de broek raakte verstrikt; en de beste man had ongetwijfeld nog geen kans gezien zijn wintersportoutfit aan te passen aan zijn nieuw verworven wespentaille sinds die afslankkuur van afgelopen zomer, maar charmant is anders.

Eeuwige roem

De man kan als held of als schlemiel de geschiedenisboeken in. En hoewel je karma-technisch toch wel iets bijzonder akeligs op je kerfstok moet hebben om er zo bij te komen hangen, gun ik de man zijn heldendom. Dat heeft hij wel verdiend. Hoewel de toeschouwers die aan de andere kant stonden daar misschien weer heel anders over denken...

Gerelateerde artikelen

Reacties

Door devries op 9 jan 2009 @ 15:58:00

Wanneer zo'n voorval in een film gebeurt, ben je geneigd te denken dat de makers zich een tikje door hun fantasie hebben laten meeslepen... Zo zie je maar. De werkelijkheid is weerspannig. Ik hoop dat alle betrokkenen achteraf verschrikkelijk de slappe lach hebben gekregen en dat de onfortuinlijke skieer snel z'n billen ergens kon warmen. Held en roem, wat mij betreft.

Door Jessica op 10 jan 2009 @ 15:08:00

Ik zou er niet graag zo bij willen hangen, bah wat koud. Wel ziellig voor de kinderen van deze man, die zullen toch op school uitgelachen worden ;) maar voor mij is deze man inderdaad een held (op sokken)!

Door flex op 14 jan 2009 @ 13:23:00

hij heeft weinig haar op zijn kont

Door Voorzitter op 6 mrt 2009 @ 00:28:00

The land of opportunties... My ass!


Je bent vergeten één of meer verplichte velden in te vullen!
Plaats een reactie
Uw naam (niet verplicht)  
Uw Email (niet verplicht)  
Reactie
Captcha verificationVoer de code in:

Verstuur