home > Oostenrijk > skidorpen > Ried im Oberinntal
TIP SKIBESTEMMINGEN
TIP SKIHOTELS
foto van Ried im Oberinntal

Dorp Ried im Oberinntal

Ried im Oberinntal Het dorp Ried ligt centraal in het hogere Inntal op 880 meter boven zeeniveau. De pistes van Ried maken deel uit van het gebied Fendels – Ried – Prutz. Voor toeristen zijn maar liefst 1200 bedden beschikbaar, verdeeld over gemoedelijke boerenhoven en vakantiehuizen tot eersteklas viersterrenhotels. Dankzij de centrale ligging van dit dorp kan je met de bus snel veel skigebieden bereiken zoals: Fendels, Nauders, het Kaunertal en de Venet-regio. Naast deze voordelen wordt de plaats ook geroemd om de uitzonderlijke kwaliteit van het eten, het kasteel Sigmundsried en de prachtige basiliek.

Tourismusverband Tiroler Oberland

tel: 0043-50-225100
email: info@tiroleroberland.at
website: www.tiroleroberland.at

Algemene informatie

hoogte 880 m 1200 inwoners 1200 gastbedden

Afstanden

889 van Utrecht 856 van Antwerpen 16 km van de snelweg in 17 minuten te rijden dichtstbijzijnde luchthaven: Innsbruck treinstation Landeck op 15 km afstand (met busdienst) de liften liggen in het dorp of meteen in de buurt skibus aanwezig (gratis voor liftpashouders of hotelgasten)
Sport 2000 Sport 2000
Boek nu je ski- & boardmateriaal bij Sport 2000. Boek nu direct >>

Skischolen en skiles

1 skischool met 30 leraren; les in het Nederlands mogelijk alpineskicursus, 5 dagen, 13 uur, 120 euro snowboardcursus, 3 dagen, 6 uur, 130 euro langlaufcursus, 1 dag, 2 uur, 38 euro

Voor de kinderen

babylift lopende band lift

Après-ski en uitgaan

6 restaurants 1 bar 2 cafés 1 pub

Wellness, Sport & Fitness

openbare sauna openbaar solarium paragliding

Andere winteractiviteiten

15 km wandelpaden ijsbaan rodelen: een piste met een lengte van 5 kilometer, op zaterdag verlicht
ZOMER AANBIEDINGEN
De ideale zomerbestemming voor de hele familie. € 209,- voor 7 dagen LO
Montafon
Mediterraan klimaat en heerlijke bergmeren. Lees meer >>
Karinthië
WINTER AANBIEDINGEN
Kindvriendelijk op wintersport in Fiss! Bekijk de aanbiedingen >>
Hotel St. Laurentius****
7 dagen incl HP, skipas, shuttle-service en well-ness € 695,- p.p.
Hotel Kirchdach
ZOEK OP THEMA
Beginners bestemmingen
Bestemmingen voor gevorderden
Bestemmingen voor experts
Langlauf bestemmingen
Snowboard bestemmingen
Meer thema's >>
ADVERTENTIES
ZOEK SKIBESTEMMINGEN
BOEK NU WINTERSPORT 10/11
1 Summit Travel
2 Bizztravel wintersport
3 Skihorizon
4 De Jong Intra
5 Oad Reizen
6 Hotelplan
7 Chalets en appartementen
8 Arke wintersport
Direct aan de piste – bij Interhome!
Direct aan de piste – bij Interhome! Authentieke chalets en gezellige wintersport appartementen direct aan de piste in Oostenrijk boek je in vooruit bij Interhome!
Gratis Skiatlas 2010?
Gratis Skiatlas 2010? Wij verloten maar liefst 100 Skiatlassen! Doe nu vrijblijvende aanvraag voor een vakantie naar Tirol en win een Skiatlas of een reis naar Lermoos!
Wintersportparadijs Lechtal
Wintersportparadijs Lechtal Of je nou van skiën, toerskiën, langlaufen of wandelen houdt, in het prachtige Lechtal kan iedere winterliefhebber zijn hart ophalen. Lees meer >>
Alpengasthof Praxmar
Alpengasthof Praxmar Logeren in een Alpen-gasthof in één van de mooiste dalen van Tirol! Gratis skilift voor hotelgasten direct naast het gasthof. Vanaf € 28,- p.p.p.n. >>
TOP 5: POPULAIRE SKIDORPEN
1 St. Anton am Arlberg
2 Gerlos
3 Val Thorens
4 Saalbach - Hinterglemm
5 Fiss
Quick links
Skidorpen
Skigebieden
Weer/sneeuw
Bizztravel wintersport
TOP 5 bestemmingen
Winterberg
Gerlos
Val Thorens
Ischgl
Kirchberg
Interactief
Snowalert
Nieuwsbrief
Weblog
About us
Adverteren / Werbung
Contact
Partners
LINKS www.berghotels.nl   |   www.hobb.nl   |   www.indebergen.nl
© Uitgeverij Spalder 1999-2010   |   Disclaimer   |   Privacy   |   Terms & Conditions